Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

5

Kwi 11

Wieści z REBEL.pl

Dzięki wysokim zdolnościom manualnym magazynierów z Rebel.pl, kategoria produkty uszkodzone obrodziła w wiele nowych pozycji. Z pełną ich listą można zapoznać się w tym miejscu. Dodatkowo kilka dodatkowych informacji. Na początku powrócimy do Środziemia…

Władca Pierścieni LCG – Zestaw Podstawowy

Coś, czego jeszcze nie doświadczyliśmy w naszym planszówkowo – karciano – RPGowym światku:) Gra karciana jak MTG – każdy buduje swoją talię. Gra kooperacyjna, jak Ghost Stories – gracze współdziałają, aby pokonać grę. Władca Pierścieni LCG łączy oba te elementy! Premiera w połowie kwietna.

Dominant Species

Dobra, ale wymagająca i ciężka gra dla prawdziwych fascynatów. Gra symuluje okres wkraczania Ziemi w czas zlodowacenia i walki żywych stworzeń o przystosowanie się do zachodzących na kontynencie zmian. Każdy z graczy kontroluje jedną z sześciu gromad zwierząt: ssaki, gady, ptaki, płazy, pajęczaki lub owady.

Pastiche

Wspaniała, inspirująca gra familijna, na której kartach zobaczymy 34 z najwspanialszych dzieł europejskiego malarstwa na przestrzeni sześciu wieków. Uczestnicy rozgrywki Pastiche układają w odpowiedni sposób sześciokątne płytki z oznaczeniami barw, mieszając w ten sposób kolory i tworząc taką paletę, jakiej użył mistrz podczas malowania swojego dzieła. Jednocześnie poznają te wspaniałe obrazy oraz ich autorów.

Podróże św. Pawła

Gra promowana przez wydawcę, jako doskonały prezent komunijny! Odwzorowuje ona trzy podróże misyjne do miast Azji Mniejszej i Europy, jakie św. Paweł odbył po swoim nawróceniu. Gra jest znakomitą pomocą na lekcje religii.

Munchkin – Pudła Trzymania!

Nareszcie Twoje karty nie będą dziko latać na półce. Teraz będą grzecznie siedzieć w swoich przegródkach:)

Munchkin z Karaibów – samodzielna gra

Piraci też polują na skarby i poziomy bez tego całego durnego odgrywania postaci!!

Oczywiście w celu zapoznania się z pełną ofertą REBEL.pl zapraszamy na stronę internetową.

 

Źródło: REBEL.plWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier