Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

7

Lip 11

„Więzień Układu – tom 1” coraz bliżej…

logo-wydawnictwo-ifryt_podgk_pl

Mroczny świat postępu technologii i degradacji człowieka…

Odległa przyszłość, w której autorytarny system rozległej inwigilacji obywateli nie pozwala mieć wątpliwości, kto stoi po słusznej stronie, a kto jest elementem wywrotowym. Ludzkość rozkwita – podbijając kosmos – kolonizuje planety i buduje stacje orbitalne. Te ostatnie to wielkie molochy o gęstej, dusznej i nieprzychylnej atmosferze, gdzie żaden człowiek nie może czuć się dobrze. Dotyczy to wszystkich – zarówno, dorosłych, jak i dzieci, kobiet i mężczyzn..

Szkoła na stacji orbitalnej tylko pozornie jest zwykłą placówką oświatową. Codziennością są mroczne tajemnice skrywane przed dorosłymi, brutalne gry i wszechobecne zagrożenie. Podobnie jest w świecie dorosłych, gdzie planetarne kolonie walczą o niepodległość, a każdy krok obywatela jest nadzorowany. W tym systemie stacja orbitalna może okazać się nie wybawieniem od trosk, ale pułapką dla swych mieszkańców. Miejscem, na które będą skazani na zawsze…

Jeszcze w tym miesiącu w sprzedaży ukaże się Więzień Układu – tom 1, autorstwa Alana Akaba. Będzie to jednocześnie debiut literacki tego pisarza. Natomiast w ostatnim kwartale tego roku będziemy mogli spodziewać się wydania drugiego tomu Więźnia Układu. Autorowi życzymy dużo dobrego i weny twórczej do dalszych prac! :)

Źródło: IfrytWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier