Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Mar 11

Wiosenne nowości w REBEL.pl

Zima chyba już na dobre przemija, a oprócz niedźwiedzi i świstaków do życia budzą się także wydawcy. Oto prezentujemy Wam nadchodzące premiery w REBEL.pl. Jest wśród nich kilka tytułów, na które bardzo długo wszyscy czekali. Przede wszystkim…

Mansions of Madness

Oto najnowsza kooperacyjna gra planszowa, której akcja osadzona jest w Arkham, fikcyjnym miasteczku znanym z prozy H.P.Lovecrafta. Każda rozgrywka to niepowtarzalna opowieść o strachu, szaleństwie i tajemnicy tytułowej, przerażającej rezydencji. Jeden z graczy wciela się w Strażnika, mającego władzę nad potworami i wszelkimi niebezpieczeństwami, jakie staną na drodze drużyny Badaczy, kontrolowanych przez pozostałych uczestników.

Zombiaki

Najsłynniejsza polska gra karciana wraca! Nowe wydanie części pierwszej, która tym razem będzie kompatybilna z częścią drugą „Atak na Moskwę”. W tym wydaniu karty będą miały duży, standardowy rozmiar, opis działania na karcie i nadal tę samą, niską cenę. Premiera – początek marca.

The First World War

Polskie wydanie prostej i niedrogiej gry wojennej dla początkujących! Gra oferuje z jednej strony szybki i nieskomplikowany mechanizm walki, z drugiej jednak strony, aby wygrać, gracze muszą wspiąć się na wyżyny swoich strategicznych uzdolnień. Obecna w trakcie gry tzw. „mgła wojny” wymusza ostrożne planowanie swoich działań.

Munera: Familia Gladiatoria

Znasz serial „Spartakus”? Munera: Familia Gladiatoria jest pierwszą z serii gier planszowych. Każdy gracz będzie odgrywać role lanisty, właściciela ludu (gimnazjum) oraz zarządzać familia gladiatoria (szkołą gladiatorów). Czy wytrenujesz nowego mistrza Rzymskiej areny?

Uwaga: Każdy egzemplarz gry zawiera 130 koszulek Mini Euro Mayday Games pasujących idealnie do kart.

Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game

Jest to drugi po Castle Ravenloft produkt należący do serii gier planszowych Dungeons & Dragons. Grupa niezwykłych bohaterów będzie musiała zmierzyć się z fantastycznymi istotami rodem z tego najpopularnieszego świata RPG. Gra ta jest prosta do opanowania, a jednocześnie oferuje graczom sporo możliwości taktycznych. W porównaniu do Castle Ravenloft reguły Wrath of Ashardalon wzbogacono o szereg nowych elementów, dzięki którym gra dostarcza jeszcze większych emocji!

Źródło: REBEL.pl

 




Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier