Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Sie 11

Władca Pierścieni: Wojna Na Północy – po polsku na wszystkich platformach!

11.08.2011, WarszawaCenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że  że gra Władca pierścieni: Wojna na Północy ukaże się w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej (napisy) lub angielskiej. Lokalizacja będzie dostępna na wszystkich platformach sprzętowych – komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

 
Dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena dobrą wiadomością będzie informacja, iż „w pracach lokalizacyjnych wykorzystywane są najbardziej kanoniczne zwroty, wyrażenia, nazwy miejsc, itp. z najpopularniejszego polskiego tłumaczenia tolkienowskiej sagi. Dzięki temu, mamy gwarancję, że zostanie najpełniej oddany klimat powieści. Tytuł skierowany jest do dojrzałych odbiorców, zatem historia, którą on opowie będzie odpowiednio mroczna, a zarazem fantastyczna, by jak najwierniej wzorować się na atmosferze zapamiętanej z książkowych pierwowzorów.

Władca pierścieni: Wojna na Północy to gra, która dzięki pełni licencji odda fanom produkt przepełniony niepowtarzalnym klimatem świata Tolkiena. Gracze wcielą się w bohaterów biorących udział w Bitwie o Północ, będącej częścią wielkiej Wojny o Pierścień. Będą podróżować przez nieznane ziemie dalekiej Północy i poznają niesłyszane dotąd legendy Śródziemia. Będą również mięli okazję spotkać na swej drodze zarówno nowe, ciekawe postacie jak i  bohaterów znanych z książek oraz filmów. Zanim jednak wyruszą na bitwę z siłami ciemności gracze poddadzą swoich herosów modyfikacji, tak by ich wygląd i początkowe zdolności jak najlepiej pasowały ich stylowi rozgrywki. W trakcie gry będą dostępne typowe mechanizmy RPG pozwalające  rozwijać umiejętności, specjalne zdolności postaci, ulepszać ich broń, tak by skutecznie przeciwstawić się wojskom Saurona.

Więcej informacji o tytule dostępne na oficjalnej stronie gry.

Cechy gry:

  • Polska kinowa lub angielska wersja językowa na wszystkich platformach do wyboru
  • Pełna licencja świata J.R.R. Tolkiena: współpraca z Warner Bros Interactive Entertainment dała grze pełnię licencji świata Śródziemia, zarówno edycji książkowych jak i jej adaptacji filmowych.
  • Tryb kooperacji online: innowacyjny tryb kooperacji online, pozwalający nawet trzem graczom stworzyć własną Drużynę i wspólnie walczyć z hordami Saurona
  • Rozbudowany system rozgrywki: gra posiada zaawansowany, ale jednocześnie intuicyjny w obsłudze system rozwoju postaci, który umożliwi graczom walkę w stylu jak im najbardziej odpowiada.
Źródło: CENEGAWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier