Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

15

Lut 12

Zagraj w demo Mass Effect 3 już dziś!

 

Stań do walki o przyszłość Ziemi w wersji demonstracyjnej na PC, PlayStation 3 i Xbox 360.

 

Rozpoczęła się inwazja. Nadzieja na pokonanie Żniwiarzy leży w rękach Komandora Sheparda i jego dzielnych towarzyszy, którzy podejmują się zadania zjednoczenia wszystkich ras galaktyki pod wspólnym sztandarem i poprowadzenia ich do boju.

 

Oczekujący zaplanowanej na 8 marca br. premiery gry Mass Effect 3 mogą przetestować najnowszą produkcję studia BioWare już dziś, za pośrednictwem wersji demonstracyjnej, dostępnej na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Demo umożliwia wzięcie udziału w dramatycznej obronie Ziemi, stanowiącej fragment jednego z pierwszych rozdziałów kampanii dla jednego gracza i wypróbowania trzech trybów rozgrywki: dedykowanej entuzjastom szybkiej, nieskrępowanej rozgrywki „Akcji”, koncentrującej się na warstwie fabularnej, oferującej niższy poziom trudności „Fabule” oraz łączącego cechy obu „RPG”.

 

Spragnieni emocjonujących zmagań w trybie sieciowej kooperacji swoich sił spróbować będą mogli już 17 lutego, dzięki wersji demonstracyjnej trybu multiplayer. Posiadacze gry Battlefield 3, którzy aktywowali swoją przepustkę sieciową, dostęp do sieciowego dema Mass Effect 3 otrzymali natomiast 14 lutego.

 

Wersja demonstracyjna gry w wersji PC dostępna jest na platformie Origin. Posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 mogą pobrać ją odpowiednio z PSN oraz Xbox Live.

 

Premiera gry Mass Effect 3 w polskiej wersji językowej (obejmującej napisy) na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 odbędzie się 8 marca 2012.

 

Zapraszamy do składania przedpremierowych zamówień na grę w sklepach www.sklep.gram.pl, www.empik.com,www.ultima.pl, www.merlin.pl, www.sklep.psxextreme.pl, www.sklep.gry-online.pl, www.merlin.pl. Na zamawiających czekają wyjątkowe bonusy!

 

Cyfrowa Edycja Specjalna dostępna jest na platformie www.origin.com.

 

Po więcej informacji na temat gry zapraszamy pod adres www.bioworld.ea.pl.

Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier