Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Lis 10

Zagraj w Dragon Age II na Cyber Falkonie!

Na tegorocznym Falkonie będziecie mieli szansę zobaczyć i zagrać w Dragon Age II prawie na pół roku przed premierą! Oprócz prezentacji gry, na konwencie odbędą się związane z nią konkursy. Do wygrania konsola PlayStation 3 (250 GB)!

PRZEDPREMIEROWY POKAZ DRAGON AGE II

Kontynuacja jednej z najważniejszych gier 2009 roku. Twórcy Mass Effect 2 i Star Wars: Knights of the Old Republic przedstawiają Dragon Age II.

Jako jeden z nielicznych zdołałeś przeżyć atak mrocznych pomiotów. Zmuszony do walki o przetrwanie w nieustannie zmieniającym się świecie, musisz zebrać śmiertelnie niebezpiecznych sojuszników, zdobyć fortunę oraz chwałę i na zawsze zapisać się na kartach historii. Twoja droga do władzy rozpoczyna się teraz!

Najważniejsze cechy:

Weź udział w zupełnie nowych przygodach. Kształtuj świat podejmowanymi przez siebie decyzjami na przestrzeni dekady.

Poprowadź historię i zdobądź władzę. Od uchodźcy-nędzarza do wielbionego czempiona. Poznaj losy człowieka, który na zawsze zmienił świat.

Myśl jak generał, walcz jak Spartanin. Zupełnie nowy, dynamiczny system walki gwarantuje, że będziesz w centrum bitwy, niezależnie od wybranej przez siebie klasy (wojownik, mag, łotrzyk).

Filmowy klimat. Daj się porwać niesamowicie emocjonującej historii, trzymającej w napięciu od samego początku.

Poznaj świat Dragon Age, jak nigdy dotąd. Nowy silnik graficzny i wyjątkowa stylistyka.

Źródło: CyberFalkon
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier