Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Mar 12

Zagraj w Star Wars: The Old Republic za darmo!

Chcesz dołączyć do wielkiej wojny pomiędzy Starą Republiką a Imperium Sith? Czy jesteś gotów, by opowiedzieć się po jednej ze stron i przemierzać uniwersum Gwiezdnych Wojen, w poszukiwaniu przygód? Jeśli tak, koniecznie już dziś odwiedź stronę http://www.swtor.com/weekendpass i do końca weekendu graj za darmo w Star Wars: The Old Republic!

Poniżej znajdziecie listę pytań i odpowiedzi związanych z „Darmowym Weekendem ze Star Wars: The Old Republic”.

Pytania i odpowiedzi:

1. Na czym polega weekend darmowego grania?

Podczas darmowego weekendu gra Star Wars™: The Old Republic udostępniona będzie do bezpłatnego wypróbowania. Program dotyczy tylko założycieli nowych kont i nie obejmuje posiadaczy kont aktywnych, nieaktywnych lub zamkniętych. Osoby kwalifikujące się do udziału w programie mogą pobrać grę i grać w nią za darmo w wyznaczonym okresie (do 4 dni). Początek i koniec każdego z darmowych weekendów będzie ogłaszany na stronie weekendu darmowego grania www.StarWarsTheOldRepublic.com/weekendpass.

2. Kto może skorzystać z weekendu darmowego grania?

Program obejmuje wszystkich graczy, którzy nigdy nie posiadali aktywnego konta Star Wars: The Old Republic. Przysługuje tylko jeden darmowy weekend na jedno konto. Gracze biorący udział w darmowym weekendzie Star Wars: The Old Republic nie mogą uczestniczyć w innym programie darmowego dostępu do gry.

3. Jak dowiedzieć się, kiedy można skorzystać z weekendu darmowego grania?

Informację o darmowym weekendzie można znaleźć na stronie www.StarWarsTheOldRepublic.com/weekendpass. Będziemy na niej publikować terminy każdego z darmowych weekendów z datą i godziną udostępnienia gry do bezpłatnego wypróbowania. Jeśli nie można kliknąć znajdującego się na stronie przycisku Play Now, oznacza to, że darmowy weekend nie jest jeszcze aktywny.

4. Jak zapisać się na darmowy weekend?

Jeśli program jest aktywny, wystarczy kliknąć przycisk Play Now na stronie weekendu darmowego grania. Nastąpi wtedy przeniesienie do formularza założenia konta na www.StarWarsTheOldRepublic.com. Na podany podczas rejestracji adres e-mail prześlemy wiadomość z linkiem do strony aktywacji konta i ustanawiania hasła. Po wykonaniu tych kroków nastąpi przeniesienie do strony konta gracza, gdzie należy wprowadzić dane kontaktowe oraz podać 3-5 pytań bezpieczeństwa. Gdy proces rejestracji zostanie zakończony, wokół przycisku Start Trial Now pojawi się podświetlenie. Kliknięcie przycisku uruchomi proces instalacji. Po zainstalowaniu gra będzie dostępna za darmo przez wyznaczony okres.

5. Czy konieczne jest opłacenie abonamentu?

Nie, do wzięcia udziału w weekendzie darmowego grania nie są wymagane żadne płatności ani kody dostępu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować rozgrywkę w pełnej wersji gry, możesz opłacić abonament lub aktywować kod w dowolnej chwili podczas darmowego weekendu. Gdy to zrobisz, darmowy weekend ulegnie automatycznemu wygaśnięciu.

6. Kiedy nastąpi rozpoczęcie i zakończenie weekendu darmowego grania?

Początek i koniec każdego z darmowych weekendów będzie ogłaszany na stronie weekendu darmowego grania www.StarWarsTheOldRepublic.com/weekendpass. Bezpłatny dostęp do gry zostanie przyznany po kliknięciu przycisku Start Trial Now na czas pozostały do końca danego darmowego weekendu.

7. Czy są jakieś ograniczenia dotyczące udziału w darmowym weekendzie?

Uczestnictwo w darmowym weekendzie podlega następującym ograniczeniom:

• Postać nie może przekroczyć poziomu 15. Jeśli gracz uzyska maksymalny poziom dopuszczalnego doświadczenia, otrzyma odpowiednie powiadomienie w grze i przez czat.
• Można grać tylko na planetach startowych (origin world), stołecznych (capital world), we flocie, we wszystkich warzone’ach i w pierwszym flashpoincie. Jeśli gracz spróbuje wyjść swoją postacią poza którąś z wymienionych lokalizacji, pojawi się okienko z informacją o ograniczeniach.
• Nie jest dostępny czat ogólny (general), handlowy (trade) i PvP. Gracz może tylko korzystać z czatu lokalnego, grupowego i gildyjnego oraz odpowiadać na szepty (whisper).
• Nie można wysyłać wiadomości do postaci innych graczy uczestniczących w darmowym weekendzie. Możliwość otrzymywania poczty w grze pozostaje dostępna.
• Nie można korzystać z galaktycznej sieci handlowej (Galactic Trade Network) ani prowadzić wymiany handlowej z innymi graczami.
• Umiejętności załogi (crew skills) nie mogą przekroczyć poziomu ok. 40.
• Postać nie może zbierać punktów doświadczenia (Legacy XP).

8. Jak dowiem się, że czas darmowego weekendu upłynął?
Po upłynięciu darmowego weekendu stracisz możliwość logowania się do gry. Czas zakończenia bezpłatnego dostępu można sprawdzić na stronie weekendu darmowego grania.

9. Jakie rodzaje serwerów zostaną udostępnione?

Dostępne będą wszystkie rodzaje serwerów: gracz kontra otoczenie (PVE), gracz kontra gracz (PVP) oraz role playing (RP-PVE i RP-PVP). Szczegółowe informacje o serwerach można znaleźć na stronie pomocy. Jeśli znasz gracza Star Wars: The Old Republic, możesz spytać się go, z jakiego korzysta serwera, i dołączyć do gry.

10. Czy po upłynięciu darmowego weekendu postać zostanie usunięta?

Nie zamierzamy natychmiast usuwać postaci stworzonych podczas weekendu darmowego grania. Pozostaną one na koncie na wypadek, gdyby gracz zdecydował się na kupno gry i kontynuowanie rozgrywki. Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania postaci na nie użytkowanych kontach bez uprzedzenia.

11. Co się stanie z moim kontem po zakończeniu darmowego weekendu?

Jeśli nie usuniesz konta z systemu, pozostanie ono w nim jako nieaktywne.

12. Jak można dokonać zakupu gry?

Zapraszamy na stronę buy.swtor.com, gdzie można zakupić wybraną edycję Star Wars: The Old Republic. Gra dostępna jest również w sklepach, których listę znajdziesz na buy.swtor.com.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier