Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Maj 11

Zagraj za znajomymi w Dungeon Siege III

Przedstawiamy film ukazujący tryb kooperacji w kultowym action-RPG

Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji informuje, że ukazał się kolejny trailer do długo oczekiwanej trzeciej odsłony gry Dungeon Siege, przybliżający nam zaimplementowany w grze tryb kooperacji. Oprócz rozgrywki jednoosobowej, Dungeon Siege III pozwala również na przejście całej fabuły gry w trybie współpracy – jednocześnie grać mogą nawet cztery osoby. Trailer można obejrzeć tutaj.

Dungeon Siege III ukaże się w polskiej wersji językowej (kinowa) na komputerach osobistych. Na konsole Playstation 3 i Xbox 360 gra zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Gra na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 ukaże się w Polsce 17 czerwca 2011, jednocześnie z europejską premierą.

Delikatna równowaga między potężnymi frakcjami królestwa Ehb rozpadła się, pogrążając kraj w chaosie. Jako jeden z niewielu pozostałych przy życiu członków zhańbionego 10. Legionu, podejmiesz próbę odbudowy jego prestiżu, ratując Ehb od niechybnego upadku. Razem z grupą towarzyszy przemierzysz zadziwiającą krainę Ehb, zwyciężając napotkanych złoczyńców i wszelkiego rodzaju bestie dzięki kombinacji specjalnych zdolności, potężnej magii i śmiercionośnych broni.

Dzięki współpracy Square Enix z Obsidian Entertainment, Dungeon Siege III idealnie łączy w sobie intuicyjną rozgrywkę akcji ze złożonym systemem RPG, oferującym szeroki wachlarz specjalnych zdolności, tryb współpracy dla 4 graczy oraz głębię fabuły.

Zamawiając grę w przedsprzedaży gracze otrzymają przedmioty do odblokowania, dzięki którym będą mogli zwiększyć umiejętności swojej postaci. Dungeon Siege III można zamówić już dziś tutaj.

Cechy

  • Polska wersja językowa na komputerach osobistych (kinowa)
  • Gracze będą mogli doświadczyć tej przygody w pojedynkę lub z przyjaciółmi w trybie co-op
  • Odkryj głębię opowieści stworzonej przez Square Enix i Obsidian Entertainment
  • Wybierz dla swojej postaci jedną ze specyficznych profesji oraz wachlarz umiejętności
  • Rekrutuj do swej drużyny oryginalne postaci z wyrazistą osobowością, specyficznymi umiejętnościami i światopoglądem
  • Gracze będą podejmowali ważne decyzje, które wpłyną zarówno na zachowanie ich sojuszników i wrogów, jak i na zakończenie opowieści
Źródło: CenegaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier