Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

29

Paź 13

Zamczysko już niedługo!

150x200Pozostał niecały tydzień na zgłaszania propozycji programu na pierwszą edycję wrocławskiego Zamczyska.
Czekamy na Wasze LARPy, Sesje, Prelekcje i Warsztaty w klimatach horroru i grozy. Wszystko to możecie zgłaszać na fantastyka@zamek.wroclaw.pl. Czekamy do 31.10.2013. W zamian zestawy upominków dla twórców programu!

Chcielibyśmy już teraz zaprosić na spotkania z naszymi gośćmi:

Wrocławianin Tomasz Czarny. Z wykształcenia handlowiec. Tata sześcioletniego Jakuba . Pasjonat wszelkiego rodzaju horroru literackiego i filmowego. Wielki fan horroru ekstremalnego oraz bizarro. Debiutował na łamach portalu bizarro „Niedobre Literki” opowiadaniem „Ostateczność”. Jego teksty ukazywały się kolejno na portalach grozy, m.in. Horror Online, Horror Reviews, Kostnica. pl. oraz w internetowym periodyku „Głos Fantastyki”. Autor „Trylogii Gniewu” dostępnej w serwisie Wydaje.pl. Laureat II miejsca za tekst „Winda” w konkursie na halloweenowe opowiadanie grozy w serwisie Kostnica.pl. Pomysłodawca i twórca e-bookowej antologii horroru ekstremalnego „Gorefikacje” ydanej w portalu Wydaje.pl. Wielbiciel twórczości Richarda Laymona, Edwarda Lee, Jamesa Herberta, Jacka Ketchuma,Johna Eversona, Ramseya Campbella i Briana Keene. Fan mocnego rocka, grunge’u i death metalu, kilkanaście lat grający na gitarze elektrycznej. Wielbiciel kina spod znaku Johna Carpentera, Dario Argento, Lucio Fulciego, Ridleya Scotta , Jima Jarmusha i Kevina Smitha. W chwili obecnej pracuje nad pierwszą powieścią i zbiorem opowiadań.

Simon Zack, e-pisarz, miłośnik fantastyki w każdej postaci, weteran RPGów i planszówek. To stały bywalec konwentów, od czasu debiutu jego projektu pisarskiego www.simonzack.pl także jako prelegent. Zagorzały zwolennik self-publishingu, darmowego dzielenia się swymi pracami, fan nowych technologii i social media. Finalista Littera Scripta 2012 i Horyzontów Wyobraźni 2013.

Tomasz Siwiec to dwukrotny laureat pierwszego miejsca za teksty: „Facebookowa znajomość” oraz „Amulety Szczęścia” w literackim konkursie na najstraszniejsze opowiadanie organizowanym przez portal Kostnica.pl. Prywatnie pasjonat horroru literackiego i filmowego. Publikował na Horror online, Kostnica, Niedobre literki. Jego opowiadanie „Jajko niespodzianka” znalazło się w antologii horroru ekstremalnego „Gorefikacje”. Od niedawna redaktor naczelny dwóch magazynów: (społeczno-kulturalny) – „Echo – Sucha Beskidzka i okolice” oraz „Horror Masakra”, dwumiesięcznik poświęcony literackiej grozie.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier