Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

30

Lip 12

Zamojskie Spotkania z Fantastyką

Zamojskie Spotkania z Fantastyką to cykliczna impreza, która w tym roku odbędzie się po raz dziesiąty. Trwa trzy dni, które wypełnione są po brzegi konkursami, prelekcjami, warsztatami, sesjami RPG, LARP‚ami oraz spotkaniami autorskimi!

Tak, trudno w to uwierzyć, ale w organizacji tego wszystkiego niezwykle pomagają nam nasi sponsorzy oraz patroni. Jeżeli jesteś ciekaw, kto nam pomaga, zajrzyj do zakładek na stronie(www.konwent.zskcs.info). Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, ale kilka podstawowych możesz przeczytać tutaj. Konwent odbędzie się 14-16 września w II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu.

Mówisz, że chciałbyś pomóc nam w organizacji? Dobrze trafiłeś! Potrzebujemy twórców prelekcji i konkursów oraz ludzi, którzy będą pomagali w obsłudze. W ramach wdzięczności przewidujemy oczywiście zniżki, nawet do 100% ! Co ważniejsze, w tym roku ZSZeF nie ma konwencji, więc równie mocno potrzebujemy programu z gatunku fantasy, steampunk, s-f itp. Daje Ci to naprawde duże możliwości, więc wykorzystaj to maksymalnie. A, zapomniałem zapytać: Masz konto na facebook‚u? To tutaj masz link do naszego fanpage’a! –www.facebook.com/zszef
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier