Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Sie 10

Zapowiedź filmowa Dragon Age 2 już jutro!

Premierowy trailer gry zaplanowany jest już na wtorek 17 sierpnia, a do tego czasu przyjrzyjmy się, jakie jeszcze informacje możemy znaleźć na oficjalnej stronie tytułu:

„Rośnij w siłę… Za wszelką cenę.

Doświadcz epickiej kontynuacji Gry Roku 2009 zrodzonej przez twórców takich tytułów, jak Dragon Age: Origins oraz Mass Effect 2.
Jesteś jednym z nielicznych, którym udało się uciec przed zagładą twojej wioski. Teraz, zmuszony do walki o przetrwanie w ciągle zmieniającym się świecie, musisz zebrać najgroźniejszych z sojuszników, zdobyć sławę, bogactwo oraz swoje miejsce w historii. To opowieść o tym, jak świat zmienił się na zawsze.  Legenda o twej drodze ku potędze zaczyna się teraz.

  • Przeżyj zupełnie nową przygodę, która rozgrywa się przez całą dekadę oraz kształtuje się wokół podjętych przez Ciebie decyzji.
  • Określ swą drogę ku chwale od nędznego uchodźcy do uwielbianego czempiona.
  • Myśl jak generał, a walcz jak Spartiata, korzystając z nowego dynamicznego systemu walki, który umieści Cię w środku wydarzeń niezależnie, czy jesteś magiem, zabójcą czy wojownikiem.
  • Daj się porwać nowym animacjom, które zabiorą Cię do uniwersum Dragon Age, trzymając w napięciu od pierwszej do ostatniej sekundy.
  • Odkryj nowy świat, wykreowany z niezwykłą dbałością o szczegóły, pełen oszałamiających widoków, a wszytko to w nowym, ulepszonym stylu graficznym.”

(przetłumaczył Cursed Crow)

Co oznacza to dla nas, fanów gry?
Wszystko wskazuje na to, że kompletnie zostanie zmieniony styl rozgrywki.
Dragon Age z old-school’owgo „następcy Baldur’s Gate”, przemieni się w action-Rpg typu Mass Effect.

Twórcy zapowiadają, że największych zmian doświadczą gracze konsolowi, zaś na PC-tach rozgrywka będzie bardziej zbliżona do oryginału, my jednak wstrzymamy się z oceną do pierwszych pokazów game-playa.

Osobiście chętnie pobiegałbym sobie w widoku TPP testując sposoby przypiekania mrocznych pomiotów różnymi czarami, jednakże wolałbym, aby był to projekt równoległy do kontynuacji. Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier