Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Wrz 15

Zbliża się Mantikora X!

bannerMantikora to trzydniowa impreza dla miłośników fantastyki, która od dziesięciu lat organizowana jest przez Klub Fantastyki Zielony Smok w Lubartowskim Ośrodku Kultury. W tym roku, ze względu na swój jubileusz, konwent przybrał motyw „Superbohaterów”. Zapraszamy na planszówki do Lubartowa w dniach 9-11 października!

W tym roku bawimy się z motywem komiksu – mówi Kamil Lisek, organizator imprezy. – Przez trzy dni konwentu odbędą się m.in. spotkania z projektantami okładek książek fantastycznych oraz gier planszowych, konkursy i turnieje z nagrodami, turniej Hearthstone, jubileuszowe spotkanie  Zielonym Smokiem (wspomnienia, koncert, kabaret, tort), seans filmowy, turniej szachowy, Cosplay oraz pokaz bitewniaków.

Gościem specjalnym konwentu będzie Paweł Zaręba, projektant okładek dla wydawnictwa Fabryka Słów, który przedstawi wykład o projektowaniu grafik fantastycznych. Podczas jubileuszowego koncertu wystąpią zespoły: Samaya oraz In Limbo, a także duet kabaretowy „On i On”.

Program konwentu oraz regulamin opublikowany zostanie na stronie www.mantikora.kfzs.pl . Tutaj znajdziecie również informacje o dojeździe, cennik, a także inne przydatne informacje. Cena za wstęp: 10zł za trzy dni imprezy.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier