Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Maj 12

Zdobądź ludzkich rozmiarów figurkę Batmana!

Muve swap – nowoczesna platforma wymiany gier, filmów, sprzętu i wszystkiego, co chcesz – przygotowała nie lada gratkę. Tylko do końca maja w ofercie wymiany znalazła się figura Batmana ludzkich rozmiarów. Warto dodać, że jest to prawdziwa gratka dla fanów uniwersum, gdyż rzeczony model nie jest dostępny w żaden inny sposób – nie można go nigdzie kupić, jest to specjalnie przygotowana figura używana do promocji gry Batman: Arkham City!

Chcesz ją zdobyć? Zaoferuj coś w zamian! Co ważne, nie liczy się wartość proponowanej rzeczy, a Wasza kreatywność. Zaskocz nas, a figura jest Twoja! Osoba, która do 31 maja złoży najfajniejszą ofertę wymiany, otrzyma unikatową figurę Batmana z dostawą do domu. Swap znajduje się pod adresem http://swap.muve.pl/batman

 

Muve swap umożliwia wymianę wszelkich dóbr popkultury – nie tylko gier, ale i filmów, sprzętu i produktów z innych kategorii. Usługa jest traktowana, jako część społecznościowa muve.pl, ałkowicie „non-profit”. Dlatego też wymiana dowolnej ilości produktów jest darmowa i nieograniczona czasowo. Ostateczna forma, jaką przybierze usługa całe muve.pl, zależy od użytkowników, którzy mają największy wpływ na rozwój platformy.

 

muve swap to kolejny poza sklepem i cyfrową dystrybucją element platformy muve.pl. Do głównych cech usługi wymiany należą:

 

·         całkowita darmowość – 0 zł za jakąkolwiek wymianę;

·         wymieniasz co chcesz – tylko od wyobraźni użytkownika zależy co chce wymienić i na co;

·         wpływ użytkowników na rozwój platformy;

·         łatwa i intuicyjna nawigacja
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier