Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Lip 10

Zdobądź Władzę…Za Wszelką Cenę! – Dragon Age II

Druga część bestsellerowej gry fabularnej zaoferuje dynamiczną akcję w świecie fantasy.

Wraz z firmą BioWare mamy przyjemność ogłosić, że w produkcji znajduje się kontynuacja gry Dragon Age™ Początek,

uznanej za najlepsze RPG roku 2009 przez tak renomowane media, jak Game Informer, G4, IGN oraz SpikeTV. Wraz z premierą Dragon Age™ II gatunek gier fabularnych czeka rewolucja, gdyż  niniejszy tytuł zaoferuje mnóstwo akcji, zupełnie nową mechanikę walki i fascynującą historię, w której główną rolę odegra Hawke. Bohater ten na zawsze zmieni uniwersum Dragon Age. Premiera Dragon Age II została zaplanowana na marzec 2011 roku w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360® i PlayStation®3.

Premiera Dragon Age Początek była jednym z najważniejszych wydarzeń w 15-letniej historii firmy BioWare i jednym z największych sukcesów nowej marki w 28-letniej historii EA – powiedział dr Ray Muzyka, wiceprezes Electronic Arts i jeden z założycieli BioWare. – W Dragon Age II przedstawimy epicką historię i jeszcze więcej akcji. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością oddania w ręce graczy jeszcze lepszej gry.

Wraz z Dragon Age 2 stworzyliśmy nowy punkt wyjściowy do przyjrzenia się całemu uniwersum pilnując jednocześnie, aby fani pierwszej części byli usatysfakcjonowani i aby zaprezentowany świat wydawał się im odpowiednio znajomy – powiedział Mark Darrah, producent wykonawczy Dragon Age II. – Rozwijamy wszystko to, co przyczyniło się do sukcesu Dragon Age Początek, wprowadzając jednocześnie bardziej dynamiczny system walki, ulepszoną oprawę graficzną i przygotowując jedną z najważniejszych historii naszego świata.

W Dragon Age 2 gracz wcieli się w Hawke’a, biednego uchodźcę, który obdarzony potężną mocą staje się najważniejszą postacią świata Dragon Age. Znany jako ocalały z Plagi i Czempion Kirkwall – legenda o Hawke’u staje się coraz powszechniejsza i jednocześnie okryta nimbem plotek i mitów. Opowiadająca o dziesięciu latach życia herosa fabuła pozwoli graczowi na podejmowanie wielu trudnych wyborów moralnych, poszukiwania sprzymierzeńców, sławy, fortuny i własnego miejsca w historii.

Więcej informacji na temat Dragon Age 2 znajduje się na oficjalnej stronie www.dragonage.pl oraz pod adresem www.ea.pl. Zapraszamy również do odwiedzania bloga społeczności fanów gier BioWare, www.bioworld.ea.pl oraz serwisu www.facebook.com/dragonagepl.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier