Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

22

Paź 12

Zielona Sowa na Targach Książki w Krakowie

Wydawnictwo Zielona Sowa zaprasza na 16. Targi Książki w Krakowie w dniach 25-28 października 2012 r.

Na stoisku A23 będzie można zapoznać się z nowościami wydawniczymi proponowanymi przez Wydawnictwo Zielona Sowa oraz spotkać się z Autorami. Podczas trwania Targów Książki cała oferta wydawnictwa Zielona Sowa będzie dostępna z 20% rabatem.

Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy także kalendarze z serii „Zaopiekuj się mną”, plakaty z naszymi książkami i inne gratisy oraz trochę słodkości J

W przedsprzedaży znajdziecie m.in. powieść „Legenda. Rebeliant”!

Zaproszeni Goście:

Piątek 26 października

16.00-17.00 – Małgorzata Skowrońska, ks. Robert Nęcek

Niezwykłe spotkanie z wyjątkową osobą. Komisja do spraw Nagród Rektorskich Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II przyznała ks. Robertowi Nęckowi  nagrodę za wybitne osiągnięcia dydaktyczne i organizacyjne uczelni. Jego publikacje cieszą się wielkim zainteresowaniem. Na Targach Książki w Krakowi

e Małgorzata Skowrońska oraz ks. Robert Nęcek będą podpisywać książki Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci i Jak być dobrym człowiekiem?.

Sobota 27 października

13.oo-14.00 – Agnieszka Stelmaszyk

Spotkanie z autorką bestsellerowego cyklu „Kroniki Archeo”. Sekrety! Tajne organizacje! Akcja! Seria, która porywa czytelnika od pierwszych stron, została doceniona zarówno przez czytelników jak i recenzentów.  W skład „Kronik Archeo” wchodzą:  Tajemnica Klejnotu Nefertiti, Skarb Atlantów, Sekret Wielkiego Mistrza, Klątwa złotego smoka, Zagadka Diamentowej Doliny.

 

Niedziela 28 października

13.00-14.00 – Artur Andrus

Spotkanie ze znanym i lubianym artystą, redaktorem radiowej „Trójki”. Napisane przez Artura Andrusa Bzdurki, czyli bajki  dla dzieci i innych w satyryczny sposób przedstawiają cechy i przypadłości ludzkie, ujawniające się w wieku dziecięcym, z którymi borykamy się do późnej starości. Do książki dołączona jest płyta z bajkami czytanymi przez Autora i Piotra Bałtroczyka.

ZAPRASZAMY!

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier