Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Lut 11

ZjaVa, ZjaVa… i po ZjaVie!

Koniec tego weekendu oznacza także koniec tegorocznej ZjaVy. Byliśmy tam i z czystym sumieniem możemy potwierdzić, iż było super!

Ale po kolei, najpierw w sobotę Cursed Crow zwany Wroną, poprowadził prelekcję nt. Sesji Tematycznych, a tuż po tym sesję tematyczną w świecie Warhammera. Z informacji jakie udało mi się od niego uzyskać, zarówno prelekcje jak i sesja wypadły znakomicie i cieszyły się dużą popularnością.

A oto co sam zainteresowany powiedział mi o konwencie:

Konwent, choć w niewielkim gronie, wypadł przednio. Prelekcję jak i sesję zaliczam do bardzo udanych. Spędziłem tam całą sobotę do późnych godzin nocnych i bawiłem się świetnie!„.

Następnie do pracy wziął się Rezo, jego udziałem w tegorocznej ZjaVie była klimatyczna sesja w Zew Cthulhu. Na sam koniec konwentu przygotowaliśmy natomiast warsztaty pt: „Ile? Kiedy? Jak często grać w RPG-i?”, gdzie wraz z uczestnikami konwentu staraliśmy się znaleźć złoty środek na sesje RPG.

Po samych Warsztatach nadszedł czas na gwóźdź programu tj. organizowany przez nasz portal oraz sklep Q-workshop.com – „Turniej Gry w Kości„. W samym turnieju wzięło udział 16 dzielnych graczy, a każdy z nich rozegrał minimum 2 pojedynki (każdy z graczy rzucał 2 kostkami K6, a pojedynek trwał do uzyskania przez któregoś z graczy 2 lub więcej z 3 możliwych do uzyskania punktów) turniejowe oraz kilkanaście towarzyskich. Po długich i emocjonujących walkach, oraz po pokonaniu wszystkich pozostałych uczestników pierwsze miejsce w turnieju zajął Krzysztof „Khaki” Baranowski, otrzymując elficki zestaw kostek.

Jeszcze raz gratulujemy!

Na Koniec chcielibyśmy podziękować sponsorowi kości, bez którego nasz mini turniej by się nie odbył, a mianowicie niezastąpionej firmie Q-workshop. Chcielibyśmy podziękować także organizatorom ZjaVy za możliwość zorganizowania naszych punktów programu!

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z „Turnieju gry w kości”(zdjęcia przesłała do nas Agnieszka „Owca” Poreda – jeszcze raz dziękujemy!):

Zjava - Turniej
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier