Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Wrz 15

Złote Topory – sylwetki sędziów

eSylwetki sędziów:

Konrad „Rijel” Kacprzak – Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory”

W spółzałożyciel i obecny sekretarz stowarzyszenia „Topory”. Koordynator oraz współtwórca wielu imprez organizacji, na czele z flagowym konwentem „Toporiada”. Przygodę z fantastyką rozpoczął już jako kilkulatek zaczynając od gier planszowych Magia i Miecz oraz Wojna o Pierścień. Z RPG związany od ponad 10 lat, początkowo jako mistrz gry, od długiego czasu jedynie jako gracz. Preferuje systemy dark fantasy oraz storytellingi w klimacie detektywistycznym i horroru. Jeden ze współtwórców i wielokrotny sędzia konkursu „Złote Topory”, sędzia konkursu „Puchar Mistrza Mistrzów”.

 

 

Piotr „Banan” Banasiński – Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory”

W ieloletni i aktywny czonek Stowarzyszenia Topory. Swoje RPG-owe porfolio uzupłenia nieprzerwanie od ponad dekady, zarówno jako gracz, mistrz gry, jak i twórca LARP-ów. Kilkukrotny finalista Złotych Toporów.

 

 

 

 

 

 

Katarzyna „Bączek” Jastrzębska – Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory”

W ieloletnia graczka RPG przeszkolona przez najlepszych graczy i MG z rawskiej sceny RPGowej. Zaznajomiona z wieloma systemami, najlepiej odnajduje się w „Monastyrze”. Wieloletni członek władz stowarzyszenia „Topory” Mocno zaangażowana w organizację wielu przedsięwzięć związanych z fantastyką mających na celu przybliżenie jej szerszej publice. Od wielu lat członkini Komitetu Organizacyjnego „Toporiady”. Wyróżniona w konkursie „Złote Topory” 2009 w kategorii najlepszy gracz. W komisji Złotych Toporów zasiądzie po raz trzeci.

Sebastian „Basti” Wawrzyńczyk – Klub „Elysium”

Znany również pod innymi przydomkami: Kaellion, Loczek, Kudłaty, Strychostwór. W fantastyce zakochany od dziecka. W grach fabularnych już od przeszło dwudziestu lat. Mistrz Gry i gracz mający na koncie kilkadziesiąt różnych systemów.

Anna „Bułcia” Bulczyńska – Gwardia Navis

R odowita Torunianka, z wyboru Łodzianka. Dumna członkini łódzkiej Gwardii Navis. Siedzi w świecie fantasy i Sci-Fi od lat. Uwielbia spędzać czas przy planszówkach każdego typu: od imprezowego Jungle Speed po wielogodzinne gry przygodowe jak Chaos w Starym Świecie. Inne pasje to rower, basen i testowanie nowych wyrobów przemysłu browarniczego. Zafascynowana światem RPG, zwłaszcza grając w wyborowym towarzystwie.

M ichał „Thorin” Tartanus – Cech Fantastyki „SkierCon”, Student informatyki, od 6 lat aktywny członek Skierniewickiego Stowarzyszenia Fanów Gwiezdnych Wojen „Utapau”. Założyciel i skarbnik Cechu Fantastyki „SkierCon”. Jeden z głównych organizatorów konwentu SkierCon od pierwszej edycji. Pierwszy raz zagrał mając około 10 lat i systemem tym były Kryształy Czasu. Grał również w Neuroshimie, D&D, a teraz zaczyna kampanię w Warhammerze. Pomaga znajomemu mistrzowi gry w tworzeniu prostego systemu walki.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier