Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Cze 12

„Zmiennoskóra” autorstwa Faith Hunter już w księgarniach

Kiedy wampir wyrywa się spod kontroli, kiedy ludzie stają się łowną zwierzyną i szybkim posiłkiem, trzeba wezwać profesjonalnego zabójcę. Jane Yellowrock wyśledzi każdego. I zabije każdego, kto na to zasługuje. Bo Bestia ma jeden cel – polowanie. No, z małym wyjątkiem, kiedy chodzi o kociaki. 

W świecie gdzie wampiry i wiedźmy są zwykłymi członkami społeczeństwa, umiejętności Jane Yellowrock budzą strach. Czuje się go nawet w pytaniu, jakiego pod żadnym pozorem nie można zadać: 

Czym jesteś?

Od dłuższego czasu tematyka wampiryzmu, zwłaszcza wśród nastolatków stała się niezwykle popularna. Seriali i książek o pięknych wampirach, które to przypadkiem nie są krwiożerczymi bestiami tylko kochającymi i czułymi istotami zakochującymi się w ładnych nastolatkach powstaje całe multum.

Tymczasem od dwóch dni w księgarniach można znaleźć nową książkę wydawnictwa Fabryka Słów, w której możemy się spotkać ze zgoła innym punktem widzenia na wampiry. Otóż w książce Zmiennoskóra autorstwa Faith Hunter wampiry, wespół z wiedźmami są zwykłymi obywatelami społeczeństwa. Dosyć ciekawe podejście do tematu krwiopijców a jednocześnie lekka lektura na letnie wieczory.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier