Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Wrz 13

Znamy gości Kapitularza!

W przedostatni weekend września do Łodzi zjadą miłośnicy szeroko pojętej fantastyki, by wspólnie z pisarzami, prelegentami i wydawcami uczestniczyć w Łódzkim Festiwalu Fantastyki „Kapitularz 2013”.

 

Listę gości tegorocznej edycji Kapitularza otwiera Jakub Ćwiek – pisarz, kulturoznawca, scenarzysta, znawca i miłośnik popkultury. Kapitularz będzie jednym z przystanków autora podczas największej literackiej trasy w kraju: Rock&Read. Organizatorzy zapraszają na spotkanie z autorem w prawdziwie rockowej oprawie. Wśród atrakcji – premiera „Chłopców 2” oraz gry karcianej na podstawie bestsellerowego cyklu o Kłamcy.

 

Podczas tegorocznej edycji Kapitularza pojawią się również pisarze związani z klimatami grozy i horroru. Wśród gości znajdą się m.in.: Stefan Darda i Michał Gacek. Podobnie jak rok temu, podczas Łódzkiego Festiwalu Fantastyki swoje prelekcje wygłoszą Stanisław Mąderek i Witold Jabłoński.

 

Więcej informacji na temat gości tegorocznej edycji Kapitularza, można znaleźć na stronie internetowej (http://kapitularz.pl/program/goscie/) lub na oficjalnym profilu na facebooku (https://www.facebook.com/Kapitularz).
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier