Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

6

Lip 11

Zostań władcą podziemi! – premiera „Dungeons” już 15 lipca!

Dungeons to pełna czarnego humoru gra strategiczna, charakteryzująca się stylem rozgrywki inspirowanym kultowym Dungeon Keeperem. Wciel się w postać Deimosa, najpotężniejszego ze wszystkich władców lochów, który w wyniku intrygi uknutej przez swoją nikczemną, podstępną i wyjątkowo zawziętą eks dziewczynę imieniem Kalipso, zostaje strącony ze szczytu hierarchii władców podziemi, by trafić na samo jej dno.

Przed Tobą wyjątkowo rzadko spotykana w grach fantasy okazja, by stanąć po stronie zła i zgotować prawdziwą lekcję przetrwania wszystkim rycerzom w lśniących zbrojach, złodziejaszkom, kapłanom, magom oraz pozostałej menażerii, w którą zwykli się do tej pory wcielać gracze.

Pnąc się z powrotem w demonicznej hierarchii będziesz musiał uporać się również ze swoimi nowymi szefami. Jednym z nich jest król zombie, który – jak na rasowego nieumarlaka przystało – inteligencją nie grzeszy. Cięższa przeprawa może Cię czekać z krwawym Minosem, uwielbiającym rozwiązywać problemy za pomocą okrucieństwa i przemocy, lub jeszcze większej dawki przemocy i okrucieństwa.

Twórz mroczne podziemia, hoduj paskudne bestie i nie zapominaj regularnie batożyć goblinów! Pamiętaj, że szczęśliwy goblin to leniwy goblin, a w Twoim lochu nie ma miejsca na takie fanaberie.

Cechy Produktu:

  • Trzech potężnych oponentów czeka na okazję, by zgotować Ci prawdziwe piekło. Bądź przebiegły, pozbądź się ich, by zostać jedynym Władcą Podziemi!
  • Przygotuj się do walki ze śmiałkami, którzy odważą się zagłębić w mroczne korytarze Twego lochu zamieszkałego przez 15 gatunków przerażających bestii.
  • W ramach składającej się z 20 wymagających misji kampanii dla jednego gracza, będziesz musiał wykorzystać całą swoją przebiegłość i mroczne moce władcy lochu, by powrócić na szczyt w hierarchii lordów ciemności.
  • Cele więzienne oraz komnaty tortur czekają na przyjęcie bohaterów, których cenne dusze stanowią motor napędowy w rozwoju Twego lochu
  • Niesforne gobliny oczekują na rozkazy, by wykorzystać ponad 300 obiektów do urządzenia lochu Twoich marzeń

Wymagania :
System Operacyjny: Windows XP / Vista / 7 Procesor: Intel Pentium 4 2 GHz/ AMD Athlon 64 Pamieć RAM: 1 GB RAM Dysk Twardy: 5 GB wolnego miejsca na dysku Karta Graficzna: kompatyblina z Shader Model 2.0 (Geforce z serii 6xxx, Radeon z serii X1000), wyposażona w minium 256 MB pamięci DirectX: DirectX 9.0c

Screeny:

 

 

 

 

 

Źródło: CD-ProjektWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier