Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

29

Sie 10

ZSzeF już niedługo!

W programie ZSzeF-u mamy mnóstwo atrakcji, żebyście mogli wybrać coś właśnie dla siebie. Począwszy od pięknych zamościanek, które będziecie mogli podziwiać podczas pokazu tańca brzucha, a kończąc ma wszelkiego rodzaju konkursach ;) Znajdziecie również nocne seanse filmowe, przedstawienie teatralne, konkurs na najlepszy cosplay, konwentowy salon tatuażu, wycieczki po Zamościu, LARPy, pokazy bractwa rycerskiego oraz fireshow.
Zapaleni fantaści będą mieli okazję do zdobycia wspaniałych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów. A to wszystko podczas konkursu ogólnofantastycznego, gdzie przetestujemy Waszą wiedzę w tej dziedzinie.
Co więcej, znajdzie się też coś dla miłośników mangi i anime. W tym roku nie poprzestaliśmy na fantastyce i stworzyliśmy bardzo rozbudowany blok m&a, na którym czekają Was wspaniałe prelekcje i konkursy ( a jest co wygrywać ;) ).

W drugi dzień konwentu zapraszamy na koncert. Wystąpią: K.A.S.K., Mechanika Płynów, Intruder i inni.
Bilety do nabycia przy wejściu na koncert oraz w 2 LO przy akredytacji konwentu.
Będziemy na bieżąco informować o następnych zespołach oraz o cenie wejściówek

A i jeszcze jedno…
Ty też możesz tworzyć ZSZeF! Masz pomysł na prelekcję, panel, konkurs? Nie krępuj się. Dzięki temu my rozbudujemy program, a Ty będziesz miał prawo do zniżki przy akredytacji. Zgłoszenia pod adresem mailowym: APok@vp.pl

Z racji dużej ilości punktów programu i czasu trwania konwentu, potrzebujemy ludzi do obsługi. W zamian za pomoc przy sprawach organizacyjno-technicznych, będzie można skorzystać z darmowej wejściówki i równie darmowego bufetu :) Kontakt pod adresem mailowym: Shapeshifter1@o2.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier