Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

31

Mar 13

BRWIKON II – MAGICZNA EDYCJA!

ENT_Brwikon2013_RGBWiemy, że nie mogliście się doczekać – my również! Dlatego od 24 do 26 maja będziecie mieć okazję przybyć po raz drugi do Brwinowa na Konwent Fantastyki i Gier Planszowych Brwikon, który w tym roku okraszony będzie magią.

Pierwsza edycja imprezy cieszyła się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Ponad

pół tysiąca fanów fantastyki (i nie tylko!) zawitało do Zespołu Szkół nr 1 w Brwinowie i bawiło się wyśmienicie!

W tym roku czeka na Was jeszcze więcej atrakcji, bo oprócz stałych punktów programu jak Games Room, konkursy, turnieje i prelekcje, przygotowaliśmy dla Was o wiele więcej! Tajniki alchemii odkryje dla nas grupa Szalonych Alchemików, którzy nie boją się również czarnej magii… Spokojnie, nie obawiajcie się. Ewentualne schronienie odnajdziecie w wiosce wikingów, którzy przygotowali wiele konkursów dla walecznych uczestników. Ogród Lego? Tak to również u nas! Na Brwikonie czeka na Was niezliczona ilość nagród, atrakcji i pysznego jadła w Karczmie Pod Rozbrykanym Kucykiem!

Odwiedźcie nasz magiczny konwent od 16:00 w piątek do 16:00 w niedzielę.  Zmęczone ślipia będziecie mogli zamknąć w szkole i być z nami przez cały weekend.
Uwaga! Juz od 15 marca do 15 kwietnia możesz zgłosić swój punkt programu, dlatego nie daj się zaczarować i zgłaszaj się!

Więcej informacji na www.brwikon.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier