Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Wrz 13

A.F.K. news

A.F.K. – wydarzenie, które Stowarzyszenie Uroboros organizuje z myślą o tych, którzy zasiedzieli się przed komputerami!
Już 12 października oderwij się z nimi od komputera i przeżyj dzień pełen ciekawych paneli, wspaniałych ludzi i niezapomnianych wrażeń.
Organizatorzy postanowili postawić na różnorodność – każdy znajdzie coś dla siebie.
W sali gier planszowych pojawią się gry japońskie: go, shogi czy hanafuda. Dla nowicjuszy przeprowadzone będą warsztaty. Poza salą gier planszowych, będzie również sala z rozrywką elektroniczną. Przygotowane zostaną turnieje gier konsolowych.
Stowarzyszenie nawiązało współpracę z organizacjami wielbicieli Post-Apokalipsy, którzy zorganizują liczne panele na ten temat. Właśnie ten nurt prezentuje jeden z zaproszonych gości – Michał „Meesh” Gołkowski, autor „Ołowianego Świtu”.
Przy evencie pomoże również Klub Wielbicieli Historii „Warszawa”, a poza organizowanymi przez nich atrakcjami, dla fanów historii znajdzie się także spotkanie z autorem – Jackiem Komudą!
Amatorów standardowej fantastyki zainteresują panele poświęcone Star Trekowi, Grze o Tron, Harry’emu Potterowi oraz naszej polskiej fantastyce. A propos, na pewno zachęcą Was spotkania autorskie z Andrzejem Ziemiańskim, Martyną Raduchowską, czy Katarzyną Bereniką Miszczuk. Ale spotkania to nie wszystko! Autorzy przeprowadzą wspólnie panel na temat pisania książek, a także współpracy z wydawnictwami! Wszyscy, którzy chcecie doszlifować swój warsztat, albo dopiero zaczynacie przygodę z pisaniem, przybywajcie!
Dla szerokiego grona tych, którzy swój czas spędzają na oglądaniu, powstają atrakcje o filmach i serialach, ale również o vlogach. Na A.F.K. pojawią się vlogowcy – Martin Stankievitz oraz Cyber Marian. Niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć ich poza ekranem.
Co jeszcze? Przeprowadzone zostaną sesje RPG z różnych systemów, między innymi systemu Ironspace, a dla fanów sportu niekonwencjonalnego, odbędzie się mecz Jugger’a!
Nie zabraknie również atrakcji związanych z kulturą Azji, mangą czy anime. Dział ten wciąż się rozwija, ale już teraz możemy zapowiedzieć, że odbędzie się pokaz karate oraz liczne pogadanki, w tym o k-popie.
Organizatorzy przewidują, że plan atrakcji będzie się tylko rozrastał, więc sprawdzajcie ich stronę: afk.uroboros.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier